Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
4
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
6
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
4
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy \"5-tka\" Leszno
4
5
WLKS KMICIC Częstochowa
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Feniks Śrem
3
5
Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy SFORA Chojnów
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
2
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
6
3
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
3
4
WLKS KMICIC Częstochowa
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
3
5
Sucholeskie Stowarzyszenie Taekwondo Instytut Masters
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
4
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: mas m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
4
Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy SFORA Chojnów
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: mas m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6